YAPIMLARHakkımızdaHarİÇAdam Fİlm


Hariç Adam Film, en yüksek kalitede dijital medya oluşturmaya odaklanan tam hizmetli, bağımsız bir film üretim şirketidir.

"Hariç Adam" entelektüel, deha, farkındalık gibi sanatsal fikir üretmekten bahseder. HaricAdam, hayatın içinden birbirine bağlı ve birlikte yaşamla ilgili toplumsal değerleri paylaşan, daha büyük gerçekleri gören ve arayan film yapım ekibidir.

Hariç Adam Film, film ve diğer görsel medyaya yoğun bir heves ve bağlılığa sahip olan ve önemli hikayeler anlatmak için birlikte çalışma arzusu olan kendini adamış profesyonellerden oluşur.

Ortak insanlığımızı diğerlerine hatırlatmak - ilham vermek, teşvik etmek, rahatlatmak, ortaya çıkarmak, meydan okumak - ve çalışmalarımızda gerçeğe, güzelliğe, heyecana ve gizemine tanıklık etmek için unutulmaz anlar üretmek için özveriyle çalışır.

Sadece eğlendirmek için değil, aynı zamanda duygu ve düşünceyi kışkırtmak, eylemi teşvik etmek ve onları deneyimleyenler üzerinde uzun süreli etkilere sahip olmak için insanlığa faydalı filmler üretmeyi misyon edinmiştir.


Muhammed Bozbey


Muhammed Bozbey 1988 yılında Malatya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Eğitim hayatı boyunca okulda ve sosyal alanda bir çok sanatsal faliyetlerde bulundu. 2008 yılında Gaziantep Üniversitesi Devlet Konservatuarını kazandı. 2009 yılında İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuarı'na kabul edildi ve eğitimine İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuarında devam ederek 2013 yılında mezun oldu. Müzisyenliğin ve Aktörlüğün yanı sıra 2016 yılında Amerika’ya giderek Los Angeles’ta Film Yönetmenliği eğitim aldı.

2017 yılı sonbaharı Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla Los Angeles’ta 1. Hollywood Türk Filmleri Festivalini organize eden ekibin içinde yer aldı. 2018 yılı Los Angeles’ta müzik klibi, canlı yayın ve TV proğramlarında yardımcı yönetmenlik yaptı.

Amerika'da eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek Prodüktörlüğünü üstlendiği ayrıca senaryosunu yazıp, yönettiği ilk kısa film projesi “Bir Liralık Emek (The Wasted Effort)“ isimli filmi çekti. “Bir Liralık Emek” isimli kısa film dünya prömiyerinde farkındalık oluşturarak birçok festivalde seyirci ile buluştu. Ve bir çok ödüle aday gösterildi.

Bu film, insanlığa fayda sağlayacak projeler için uzun bir kariyerin başlangıcı oldu. Diğer yazıp yönettiği kısa filmler "Araftaki Sır" ve "Karantinada 100 + 1”.BİZE YAZIN